Monika Czerepak

Psychoterapeuta

Godziny przyjęć:

Poniedziałek

9:00-12:00 | 17:00 – 21:00

Wtorek

Środa

9:00-12:00 | 17:00 – 21:00

Czwartek

13:00 – 21:00

Piątek

Sobota

Niedziela

Monika Czerepak

Psychoterapeuta

Godziny przyjęć:

Poniedziałek

9:00-12:00 | 17:00 – 21:00

Wtorek

Środa

9:00-12:00 | 17:00 – 21:00

Czwartek

13:00 – 21:00

Piątek

Sobota

Niedziela

Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Psychiatryczne. Staż zawodowy odbywam w Klinicznym Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic, Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy Dla Dzieci i Młodzieży. Prowadziłam wsparcie psychologiczne dla rodziców w kryzysie, warsztaty dla nauczycieli.

W mojej pracy wykorzystuje różne modele terapeutyczne i wybieram te, które najlepiej odpowiadają potrzebie danej osoby, jednak najbliżej mi do pracy w nurcie psychodynamicznym. Do współpracy zapraszam osoby które doświadczają trudności emocjonalnych w związkach, w relacjach rodzinnych, prywatnych, zawodowych. Wspieram osoby, które mają trudności w utrzymaniu bliskich relacji, osoby w kryzysach, z niską samooceną, mocno przeżywające wyzwania życiowe, jak również zmiany. Pomagam osobom, które chcą przyjrzeć się swoim mechanizmom reagowania i zachowania, a tym samym podnieść jakość życia i stawiają na samorozwój. Ponadto wspieram osoby na rozdrożu trudnych decyzji, które próbują znaleźć swoją drogę życiową i zawodową.

Podchodzę do mojej pracy interdyscyplinarnie. Łączę lata nauki na różnych kierunkach, w tym medycznych, staże specjalizacyjne, konferencje, szkolenia i doświadczenie, aby w rezultacie zadbać o pacjenta/klienta holistycznie. Z wykształcenia jestem również diagnostą laboratoryjnym i dietetykiem klinicznym. Praca z ludźmi potrzebującymi pomocy, od zawsze mi towarzyszyła.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.